Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentembed_google_map has a deprecated constructor in /marflow/plugins/content/embed_google_map/embed_google_map.php on line 18

Zawory klapowe spożywcze LKB.

Zawór LKB jest sanitarnym zaworem motylowym przeznaczonym do wykorzystania w rurociągach wykonanych ze stali kwasoodpornej.

Zawór LKB może być sterowany za pomocą pneumatycznego siłownika lub ręcznie przy pomocy rączki.

 

Siłownik występuje w trzech standardowych pozycjach, jako normalnie zamknięty (NC), normalnie otwarty (NO) i powietrze/uaktywnione powietrze (A/A). Siłownik jest zaprojektowany w ten sposób, że ruch obrotowy tłoka powoduje obrót trzpienia o 90°. Moment obrotowy siłownika wzrasta, kiedy dysk zaworu dotyka uszczelnienia zaworu motylowego
Zawór LKB jest dostępny w trzech wersjach; LKB na rury calowe (ISO), LKB-2 na rury metryczne (DIN) i LKB-F dla połączeń kołnierzowych.
Zawór składa się z dwuch części korpusu, dysku, tulejek wału i uszczelki. W skład zaworu LKB-F dodatkowo wchodzą dwa kołnierze i dwie uszczelki kołnierzowe. Zawór jest skręcony przy pomocy śrub i nakrętek. 

Karta katalogowa    Rysunek zlożeniowy LKB    Rysunek złożeniowy LKB-2    Rysunek złożeniowy LKB-F