Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentembed_google_map has a deprecated constructor in /marflow/plugins/content/embed_google_map/embed_google_map.php on line 18

Węże spożywcze

Zaprojektowany w szczególności do dodatkowych linii powietrza (w temperaturze do 140˚C) na cysterny przewożąca materiały sypkie i płynne. Ssawno-tłoczny wąż do przesyłania produktów spożywczych takich jak: mleko, wino, piwo, soki owocowe, ocet i alkohol o stężeniu do 96% z wyjątkiem produktów spożywczych o wysokiej zawartości tłuszczu i oleju.

Służy do przesyłania mleka: na cysternach do odbioru mleka, napełnianie i rozładunek w mleczarskich zakładach przetwórczych, na instalacje rurociągowe lub urządzenia stacjonarne, do przesyłania innych płynnych produktów spożywczych, takich jak wino, piwo, cydr, soki owocowe, ocet i alkohol o stężeniu do 96%, z wyjątkiem produktów spożywczych o wysokiej zawartości tłuszczu i oleju.

Przeznaczony do czyszczenia gorącą wodą i parą w zakładach przetwórstwa spożywczego. Nadaje się do różnych substancji spożywczych z wyjątkiem oleju i tłuszczu.