Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentembed_google_map has a deprecated constructor in /marflow/plugins/content/embed_google_map/embed_google_map.php on line 18

Pompy SE i SL nadają się do pompowania ścieków, wód technologicznych i nieoczyszczonych ścieków surowych w instalacjach komunalnych i przemysłowych. Mogą one być montowane na stałe z użyciem autozłącza lub przez przyłączenie do rurociągu, ale mogą być także wykorzystywane, jako pompy wolnostojące lub przenośne.

Dostępne są wykonania pomp z wirnikami SuperVortex i wolnym przelotem do 100 mm do zastosowań wymagających niskiej liczby godzin pracy ze ściekami z zawartością suchej masy powyżej 5% lub z wirnikiem tubowym S-tube i wolnym przelotem do 160 mm do zastosowań wymagających wysokiej liczby godzin pracy ze ściekami z zawartością suchej masy do 3%. Wirnik tubowy S-tube jest jedynym wirnikiem na rynku zaprojektowanym tak, aby radzić sobie z wyzwaniami stawianymi obecnie przez ścieki z dużą zawartością ciał stałych. Wydajność pomp do maksymalnie 972m3/h i podnoszeniu maksymalnie 70m H2O. Moce silnika od 0,9 do 30kW. 

Karta katalogowa