Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentembed_google_map has a deprecated constructor in /marflow/plugins/content/embed_google_map/embed_google_map.php on line 18

Pompy zatapialne do ścieków i wody brudnej

Pompy zatapialne Amarex KRT przeznaczone są do tłoczenia ścieków komunalnych i przemysłowych. Monoblokowy agregat zatapialny w wersji stacjonarnej lub przenośnej z wirnikiem jednołopatkowym (E), otwartym (F) lub wielokanałowym (K), względnie wyposażonym w nóż tnący (S).

Pompy Amarex N mają zastosowanie do tłoczenia wody zanieczyszczonej wszelkiego typu np.: ścieki z domieszką ciał włóknistych i stałych a także z zawartością gazu lub powietrza. Znajduje zastosowanie w gospodarce komunalnej i przemyśle.

Pompy KP i AP to zatapialne pompy drenażowe przeznaczone do montażu zarówno tymczasowego/przenośnego, jak i stałego, wolno stojącego. Te jednostopniowe pompy wykonane są głównie ze stali nierdzewnej.

Pompy SE i SL nadają się do pompowania ścieków, wód technologicznych i nieoczyszczonych ścieków surowych w instalacjach komunalnych i przemysłowych. Mogą one być montowane na stałe z użyciem autozłącza lub przez przyłączenie do rurociągu, ale mogą być także wykorzystywane, jako pompy wolnostojące lub przenośne.

Pompy zatapialne Wilo-Drain TP 50 /100 przeznaczone są do tłoczenia fekaliów, ścieków przemysłowych i komunalnych również ze składnikami długowłóknistymi w następujących dziedzinach: kanalizacja budynków/działek, gospodarowanie wodą i ściekami, technika przemysłowa i inżynieria chemiczna, technika ochrony środowiska i oczyszczania ścieków.